У 2024 році власники люксових авто поповнили бюджет на ₴220 млн транспортного податку. Це на ₴59 млн більше, ніж роком раніше.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Державна податкова служба.
Читай також: Україні потрібно $68 млрд на відбудову енергетики – Шмигаль
“У 2024 році місцеві бюджети отримали на 37%, або на 59 млн грн більше, ніж у 2023. При цьому зросла і кількість власників автівок, які сплатили податок. У 2023 році їх було 7393 особи, у 2024 році – 10217”, – ідеться у повідомленні.
Зазначається, що переважна більшість платників – фізичні особи. 7193 власників авто сплатили 136,2 млн грн. Водночас понад 3 тис. юридичних осіб перерахували 83,5 млн грн податку.
Майже третина суми сплаченого податку минулого року – 62,2 млн грн надійшла від платників Києва. Серед лідерів також Дніпропетровська – 21,2 млн грн, Одеська – 18,8 млн грн та Київська області – 17,2 млн гривень.
У податковій службі нагадали, що у 2024 році оподаткуванню підлягали 488 моделей таких марок як Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Ferrari, Lamborghini, Land Rover, Lexus, Maserati, Mercedes-Benz, Porsche, Rolls-Royce, Tesla та інші.
Цьогоріч визначено 352 марки автомобілів, власникам яких доведеться сплатити транспортний податок.
- Зеленський: Вибори в Україні відбудуться після завершення війни
- У Міноборони розповіли як проходить військове навчання рекрутів за програмою «Контракт 18-24»
- Держава виділила додаткові ₴2 млрд на компенсацію за втрачене житло для ВПО
- 40% українських біженців планують повернутися після війни – Міннацєдності
- Чехія профінансує модернізацію українських лікарень: погоджено 6 проєктів
- єОселя: Майже 16 тисяч українців отримали доступну іпотеку на житло
- У «Резерв+» вже створено понад 30 000 електронних направлень на ВЛК
- Молоді українці витратили 56,1 млн грн за програмою “єКнига”
- Оцифрування історії: у «Софії Київській» відкрили електронний архів








