Колишній завод шампанських вин перетворять на Одеський будинок художника. Історична будівля та майже 1,2 гектара прилеглої території стануть творчим простором з художніми майстернями.
Про це повідомляє видання Культометр.
Читай також: На Хмельниччині відкрили новий історико-культурний музей
Це перший проєкт Інституту розвитку Одеси, міської організації, яка спеціалізується на розробці культурологічних стратегій.
“Тут художники з Одеси, України та світу зможуть реалізувати свої власні проєкти в рамках резиденцій, які надаватиме Одеський будинок художника”, — заявив ініціатор проекту Марат Гельман.
За словами ідеологів проєкту, їхня мета — не прибуток, а запуск нового типу артінституції. Вони прагнуть змінити ставлення до мистецтва та винайти нові формати взаємодії творця і суспільства. Так, у суботу та неділю 50 творчих майстерень будуть перетворюватися на великий виставковий простір. У ці дні відкритих дверей туди зможуть потрапити всі охочі. Художники продовжать роботу на очах у аудиторії та відповідатимуть на питання поціновувачів мистецтва.
Модель роботи Будинку художника презентують у травні. Тоді ж оголосять імена перших учасників. Орієнтовна дата відкриття простору — серпень 2021 року.








