23 лютого Liatoshynskyi Capella Національного будинку музики виконає твори українських композиторів, що були написані впродовж 2022-го року після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Концерт відбудеться у Національній філармонії о 18:00.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє пресслужба організаторів.
Читай також: У Нафтогазі заявили про збитки у $1 мільярд через війну
Усі твори програми несуть в собі відображення війни, але присвячені не тільки їй. Це музика, що народилася, долаючи ступор і оніміння.
«Її гармонії утворилися на межі страху та героїчної мужності, відчаю і незламної віри, болю і невичерпного терпіння, розгубленості та біблійної жертовності. Ця програма є своєрідним документом-пам’ятником цього страшного, водночас великого часу», – коментує генеральна директорка Національного будинку музики Ольга Кононенко
На концерті прозвучать твори Олександра Родіна, Михайла Шведа, Юрія Шевченка, Ігоря Завгороднього, Вікторії Польової, Золтана Алмаші, Євгена Петриченка та Богдана Кривопуста.
Виконавцями виступлять Liatoshynskyi Capella під керівництвом Богдана Пліша, скрипаль Андрій Павлов, піаністка Валерія Шульга, скрипаль Назарій Пилатюк, віолончеліст Іван Кучер.
- ЄС виділить €7 мільйонів на проєкти зеленої розбудови українських міст
- Франція допоможе у розвитку Чорнобильської зони – Міндовкілля
- З Литви в Україну відправили понад шість тисяч пакетів для крові
- Україна отримає від США рідкісні БМП
- У Нафтогазі заявили про збитки у $1 мільярд через війну
- 10 гривень із кожного придбаного квитка на фільм «Мирний-21» передадуть фонду «Повернись живим»
- Шмигаль розповів, скільки коштів вже акумулювати на відновлення України
- У Бахмуті залишаються 6 тис. мирних жителів, — Верещук
- Зеленський увів в дію рішення РНБО про санкції проти Московської біржі та російських банкірів
- Українську монету визнали найкращою в світі
- Суд дозволив забудувати багатоповерхівками 16 гектарів біля музею в Пирогові
- Іспанія виділить €1,5 мільйона на створення культурного хабу у Львові








