Територіальні громади Буковини отримали 200 генераторів із Німеччини.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє «Укрінформ».
Читай також: Німеччина виділить кошти на критичну інфраструктуру Харківщини
Генератори передала німецька компанія Blau-Gelbes-Kreuz e.V. за підтримки клубу підприємців CBG.
За словами начальника Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка, їх отримали всі 52 громади краю.
- Реформа містобудування передбачає до 5 років увʼязнення за знищення архітектурної спадщини, – Шуляк
- МАГАТЕ розмістила постійну місію на Південноукраїнській АЕС
- Для українських захисниць запустили лінію з психологічної підтримки
- У Німеччині стартували розширені навчання для українських військових
- ЗСУ утримують Соледар – розвідка Великої Британії
- ООН оцінила збитки для телекомунікацій в Україні через війну на майже $1,8 мільярда
- Байден і Трюдо обговорили подальшу підтримку України
- Зеленський позбавив громадянства Медведчука, Деркача, Кузьміна та Козака
- Вийшла перша серія мультфільму «Пес Патрон» – ВІДЕО
- РФ завдала збитків українській енергосистемі на $6,8 мільярдів
- Кияни проголосували за нові назви трьох станцій метро
Підписуйтесь на наш Telegram, цікавий Youtube-канал та приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook про все українське. Не набридаємо повідомленнями, тільки цікаві новини!








