Мешканці Київщини, що пережили страшні часи окупації, нелюдську жорстокість та ницість російських загарбників, сьогодні гостро потребують медичної допомоги і турботи. Розуміючи це, від 16 квітня «Добробут» відновлює роботу медичного центру в Ірпені за адресою вул. Грибоєдова, 8а.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє пресслужба медичного центру.
Читай також: У Києві та області змінюється час комендантської години
Команда клініки надаватиме медичну та психологічну допомогу безоплатно.
У відділенні прийматимуть терапевт, педіатр, гінеколог, уролог, дитячий та дорослий хірурги, травматолог, невролог та ендокринолог. Крім цього, працюватимуть дитячий та дорослий психологи. Також проводитиметься лабораторна та інструментальна діагностика. У робочий час в клініці чергуватиме бригада невідкладної медичної допомоги.
«Сьогодні вкрай важливо робити все, що від тебе залежить для наближення нашої спільної перемоги. Тому ми за першої можливості відновили роботу медичного центру в Ірпені, насамперед для людей, які пережили весь цей жах і сьогодні гостро потребують лікарської та психологічної допомоги», — зазначив головний виконавчий директор «Добробуту» Вадим Шекман.
Графік роботи: понеділок — субота з 10:00 до 17:00.
Запис на прийом – через контакт-центр за номером 097 495 2 888.
- Monobank випустив новий патріотичний дизайн картки – ФОТО
- У Ковелі висадили алею пам’яті загиблих у війні з рф українців
- У Дніпропетровській області було завдано два ракетних удари
- В Угорщині почали транслювати українські телеканали
- В Україні повністю зруйновано або пошкоджено понад одну тисячу закладів освіти
- Друга «Мрія»: до відбудови літака залучать провідні компанії світу
- Оля Полякова емоційно звернулася до Кіркорова
- В українських школах скоротять вивчення творів російських письменників







