Кабмін виділив 840 млн грн на захист енергооб’єктів Харківщини. Кошти спрямують на укріплення критичної інфраструктури.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.
Читайте також: Застосунок UNITED24 допоміг зібрати понад 5 млн гривень за місяць
Відповідне рішення було ухвалено 22 вересня на засіданні Кабінету Міністрів України.
Кошти з резервного фонду Держбюджету Уряд скерував для Харківської ОВА на будівництво захисних споруд на підстанціях АТ «Харківобленерго».
«Це дозволить убезпечити від російських атак трансформатори на підстанціях, які дають світло і тепло понад 220 тисячам жителів Харківщини, – зазначила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко. – Наше завдання – зробити все можливе, щоб у прифронтових регіонах українці мали світло й тепло, попри постійні російські атаки».
- Верховна Рада відновила прямі трансляції засідань вперше з початку повномасштабного вторгнення
- Україна отримає $88 млн від Японії через проєкт Світового банку RISE
- Зеленський: Росія з вересня атакувала Україну понад 3500 дронами
- Данія інвестує €225 млн у відбудову та розвиток Миколаївщини
- Держбюджет-2026: фінансування культури зросте на 4,7 млрд грн
- Поліклініку Чернігівської районної лікарні відновлять завдяки UNITED24
- Українські аграрії засіяли понад 1 мільйон гектарів озимих культур
- 90 тисяч українців долучилися до «Армії відновлення» від початку року
- АОЗ Міноборони здійснила рекордну закупівлю маневрених засобів для війська
- Кабмін затвердив проєкт держбюджету України на 2026 рік








