Група Нафтогаз збільшила видобуток товарного газу до 13,9 млрд куб. м у 2024 році, перевищивши минулорічний показник на 700 млн куб. м.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє пресслужба Нафтогазу.
Читайте також: Німеччина передала Україні 100 автівок для Поліції та Нацгвардії
«Група Нафтогаз не лише зберігає стабільність, а й демонструє зростання видобутку газу. Наші люди щодня показують здатність адаптуватися до поточних викликів та забезпечувати розвиток навіть у найскладніших умовах», – зазначив т.в.о. голови правління НАК «Нафтогаз України» Роман Чумак.
У Нафтогазі повідомили, що за минулий рік компанією було введено в експлуатацію 83 нові свердловини, з яких 60 – експлуатаційні, а 23 – пошуково-розвідувальні.
У 2024 році компанія також наростила буріння свердловин похило-скерованого типу, які дають змогу видобувати газ у важкодоступних місцях. Було пробурено 60 таких свердловин (у 2023 році – 51).
Крім того, за рік компанія пробурила 370 тисяч метрів. Це на 14% більше, ніж у 2023 році та є максимальним показником за останні роки.
- Україна та Велика Британія підписали угоду про 100-річне партнерство
- Для допомоги Україні у 2025 році ООН планує залучити $2,6 млрд
- Українці накопичили понад 1 мільярд гривень “Національного кешбеку”
- Велика Британія та Швейцарія виділять $500 тис. на гуманітарне розмінування України
- 30 зразків автомототехніки кодифіковало Міноборони у 2024 році
- Нідерланди виділяють Україні 27 мільйонів євро допомоги
- Українські прикордонники отримали сучасну САУ Dita
- Український культурний фонд відкриває гранти для музикантів
- Митний безвіз в дії: Україна оформила 136,2 тис. транзитних декларацій
- Польща готує 46-й пакет допомоги Україні на 200 млн євро
- В Україні запроваджують сертифікацію психологів: новий закон про охорону психічного здоров’я








