У травні українці отримали рекордні 490 млн грн кешбеку за купівлю вітчизняних товарів — це найбільша сума з початку дії програми у 2024 році.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Міністерство економіки України.
Читай також: Україна отримає від Чехії мобільну станцію для цифровізації культурної спадщини
Зазначається, що понад 3,5 мільйона учасників програми «Національний кешбек» отримали 490 мільйонів гривень кешбеку за купівлю українських споживчих товарів у травні. Це на 10% більше, ніж у квітні (445 млн грн), і водночас — найбільша сума щомісячних виплат від старту програми у вересні 2024 року.
Загалом за увесь час дії програми українці вже отримали від держави близько 2,9 мільярда гривень кешбеку.
Нагадаємо, що отримані за програмою кошти можна витратити до кінця 2025 року на комунальні та інші послуги, книжки та ліки, зареєстровані в програмі — перелік на сайті. Також їх можна спрямувати на благодійність, купити військові облігації або задонатити на ЗСУ.
- Українська ППО у червні збила 4758 повітряних цілей РФ
- Міноборони розмінувало понад 41 тисячу гектарів територій у 2025 році
- Зеленський підписав документи для ратифікації угоди про спецтрибунал щодо злочину агресії РФ
- ЄІБ та Finnvera інвестують 30 млн євро в розвиток фінського експорту до України
- Міжнародний валютний фонд виділить Україні $500 млн у межах програми EFF
- Канада передала Україні $1,7 млрд із заморожених активів РФ
- РФ за перше півріччя втратила понад 230 тисяч військових та 8 222 артсистеми
- 443 українці постраждалі в наслідок війни отримали лікування в Норвегії
- У червні Пенсійний фонд спрямував 67,8 млрд грн на пенсії
- Україна створила інноваційні набої для знищення ворожих дронів








