Гурт Бумбокс повернувся до великих сольних виступів у столиці. У Києві пройшли перші за останні чотири роки концерти колективу, які стали одними з найбільш очікуваних музичних подій весни.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє пресслужба гурту.
Читай також: Євробачення-2026: яке місце посіла Україна
Травневі соло-концерти — це, в першу чергу, обіцянка гурту фанам, які придбали 4500 квитків у квітні 2022 року і чекали на концерт Бумбокс. Дякуємо, що дочекалися — ви були нашим джерелом натхнення.

Концерти-презентації максі-синглу “Живий” — це справді перші соло-концерти гурту за 4,5 роки. Виняток — виступи на Atlas Festival 2024-25. До речі, лише вчора організатори анонсували повернення Бумбокс 19 липня на Atlas Festival 2026.
Над організацією концертів 16 та 17 травня працювали агенція PMK і “Музика для Мас”. Сцену збудувала Profi Group — на це пішло два тижні, вони ж забезпечували звук. Світлом займалася “Феєрія”, за екрани відповідали Screen Pro.
Ідея збудувати і підвісити літеру “Б” висотою сім метрів належить продюсеру Бумбокс, Олексію Согомонову. З цим завданням блискуче впорався Art of Dept. Балкони у два поверхи для фанів на сцені, подіум у три рівні, падаюча завіса та екран незвичної форми площею 300 кв. м — це теж ідеї Олексія.


Над проведенням концертів працювало близько 1000 людей: музиканти, промоутери, підрядники, охоронці, волонтери, працівники фуд-кортів, продавці мерчу, стюарти, робітники кейтерингу, лікарі та працівники ДСНС.
Програми концертів були різними. У перший день — тільки Хливнюк і К°. На другий концерт гурт запросив Сашу Чемерова, Женю Галича, Domiy і Frolovу — це були чудові виступи. Чемеров у перші секунди виступу розбив бумбокс, Галич носився з гітарою як скажений, Марія та Євгенія — чуттєві й прекрасні.


Завдяки таланту Дмитра Годиненка, нового обличчя в ББ-родині, ви не тільки мали нагоду побачити цікаве світло на концерті Бумбокс, а й послухати декілька годин актуального драм-н-бейсу, який Дмитро грає у днб-ком’юніті “Хованка”.
Відвідувачі київських концертів не могли не помітити на сцені імпозантного хлопця з вусами, який активно грав на гітарі. Це Стас Гуренко — побратим Андрія Хливнюка, режисер (саме він зняв кліп “Залишайся”), фотограф і гітарист. І нарешті Стас з’являється на сцені не лише під час виконання “Фіртки”.

Наразі триває постконцертна історія, але вже за декілька днів у соцмережах буде оголошено, яку саме суму гурт і PMK передають Фонду Андрія Хливнюка для закупівлі необхідного спорядження для Сил оборони.
- Україна та Німеччина запускають Brave Germany: новий етап співпраці в оборонних технологіях
- Понад 500 родин ВПО отримають пільгову іпотеку за програмою «Житлові приміщення для ВПО»
- Зеленський: 20 держав уже працюють над Drone Deals з Україною
- Україна передала РФ «список 1000» для масштабного обміну полоненими – Коордштаб
- єВідновлення: майже 200 тисяч родин вже отримали компенсації за житло
- Уряд запускає нову програму працевлаштування українців 50+ «Досвід має значення»
- Велика Британія ввела санкції проти 85 російських структур за депортацію дітей з України
- Укрзалізниця запустила продаж приміських квитків через застосунок по всій Україні
- єЧерга автоматично перевірятиме «Зелену картку» для перетину кордону








