Генасамблея ООН обрала Чехію членом Ради з прав людини замість росії, членство якої в цьому органі призупинили за війну проти України.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Українська правда.
Читай також: Польща готує пропозиції для відбудови України
“Генеральна асамблея ООН обрала Чехію на місце у Раді з прав людини, звільнене Росією у квітні 2022 року. Чеська Республіка зберігатиме за собою це місце до 31 грудня 2023 року”, – повідомила пресслужба Ради з прав людини.
В МЗС Чехії зазначили, що скористаються цією можливістю для просування і захисту прав людини.
- Пішов з життя перший президент незалежної України
- Малий та середній бізнес втратили до 85 мільярдів доларів через війну
- Байден підписав закон про ленд-ліз для України
- Українці можуть отримати стипендії на навчання в Оксфордському університеті
- Пентагон отримав докази депортації українців до Росії
- Боррель запропонував використати валютні резерви РФ на відновлення України
- “Нова пошта” запустила перше мобільне відділення в контейнері
- The Rasmus та Kalush Orchestra заспівали разом пісню “Stefania” – Відео
- У США випустили пам’ятні монети з українською символікою – ФОТО
Підписуйтесь на наш Telegram, цікавий Youtube-канал та приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook про все українське. Не набридаємо повідомленнями, тільки цікаві новини!



