Жіноча збірна України завоювала золоті медалі на чемпіонаті Європи з кульової стрільби, який проходить в Осієку (Хорватія), передає Укрінформ.
Читай також: Українка виграла юніорський ЧС з важкої атлетики
У фіналі стрільби з пневматичного пістолета (дистанція – 10 метрів) українки перемогли команду Росії 17:11. У складі нашої збірної виступали Олена Костевич, Поліна Колесникова та Юлія Коростильова.
Чемпіонат Європи в Осієку триватиме до 6 червня. На ньому також розігруватимуть олімпійські ліцензії.
Підписуйтесь на наш Telegram, цікавий Youtube-канал та приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook про все українське. Не набридаємо повідомленнями, тільки цікаві новини!



