Норвегія виділяє 500 млн крон на зміцнення ядерної безпеки України, підтримуючи захист критичної інфраструктури в умовах війни.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомила Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
Читай також: США виділять $100 млн на відновлення укриття ЧАЕС
“Вітаємо рішення країн-партнерів надати фінансування для забезпечення ядерної безпеки України за результатами міжнародних заходів, присвячених 40-м роковинам Чорнобильської катастрофи”, – зазначила Свириденко.
Вона поінформувала, що уряд Норвегії оголосив про виділення 500 млн крон на посилення ядерної безпеки України.
Також Державний департамент США повідомив про намір виділити 100 млн доларів на підтримку безпеки Чорнобильської атомної електростанції.
Кошти будуть спрямовані на ліквідацію наслідків російських обстрілів нового безпечного конфайнменту у лютому 2025 року та зусилля задля подальшого безпечного ізолювання ядерних матеріалів на станції, зазначила Свириденко.
- Співпраця України та ЄІБ охоплює 8 проєктів на 1,3 млрд євро — Шмигаль
- Свириденко: Україна прискорює відбудову через дерегуляцію у будівельній сфері
- Військові не виходять на зв’язок: у Міноборони пояснили алгоритм дій для родин
- Уряд продовжив термін подачі документів на допомогу ВПО до червня
- Україна та Норвегія запускають виробництво тисяч ударних дронів
- ДССТ відновила понад 20 км доріг у прифронтових регіонах України
- Укрзалізниця запускає у використання перші нові вагони
- У Гостомелі відкрили відбудовану школу за підтримки ЄІБ
- НБУ випустив пам’ятну монету «Чорнобиль. Відродження. Зубр»








