Кабмін створив Координаційний центр під головуванням прем’єр-міністра для реалізації Планів стійкості регіонів України.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомила Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко.
Читай також: Понад 6400 українців пройшли лікування за кордоном у межах програми MEDEVAC — МОЗ
До його складу увійшли представники профільних міністерств і центральних органів виконавчої влади, представники Верховної Ради, Офісу Президента, голови обласних військових адміністрацій та державних компаній, зокрема НЕК «Укренерго», НАК «Нафтогаз України», АТ «Укрзалізниця».
Основні завдання Коордцентру — координація дій всіх причетних органів центральної і місцевої влади для вчасної і належної реалізації планів стійкості регіонів відповідно до ключових напрямків:
- інженерно-технічного захисту енергообʼєктів;
- розвитку розподіленої генерації;
- забезпечення безперебійного теплопостачання;
- безперебійного водопостачання та водовідведення.
«Готуємо проведення першого засідання Координаційного центру вже цього тижня. Спільно з регіонами стратегічно посилюємо енергетичну стійкість країни і готуємося до наступної зими», – наголосила Очільниця Уряду.
- Українські дрони-перехоплювачі знищили понад 1 500 БПЛА рф у лютому — Сирський
- Україна запустити 1,5 ГВт когенерації до зими 2026–2027 – Свириденко
- 100 000 грн пораненим військовим: як нараховують виплати під час лікування та реабілітації
- Програма відновлення України III: 114 проєктів отримають кошти на відбудову
- Швейцарія виділяє ₣1,7 млн на модернізацію водопостачання Миколаєва
- Уряд покращив механізм участі добровольчих формувань у протиповітряній обороні
- В Україні презентували перший державний стандарт безбар’єрної мови
- «Зроблено в Україні»: стартували гранти для переробної промисловості та відбудови бізнесу у 2026 році
- МВФ перерахував Україні $1,5 млрд у межах нової чотирирічної програми








