Вища рада правосуддя України (ВРП) звільнила 222 суддів упродовж семи місяців поточного року. З них за загальними обставинами було звільнено 220 суддів.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Суспільне.
Читай також: У Києві з монументу “Батьківщина-Мати” демонтували герб СРСР
За загальними обставинами звільнено 220 суддів. Зокрема 206 суддів звільнено у зв’язку з поданням заяв про відставку, з яких:
- 89 суддів місцевих суддів;
- 94 судді апеляційних судів;
- 16 суддів Верховного суду;
- 4 судді Верховного суду України;
- 1 суддя Вищого господарського суду України;
- 2 судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
Зазначається, що із цієї кількості суддів ВРП звільнила 14 у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням, з яких 13 суддів місцевих судів і 1 суддя Верховного суду.
“За особливими обставинами ВРП звільнила 2 суддів, а саме за вчинення істотного дисциплінарного проступку”, — йдеться у повідомленні.
- Аудіолистівки, власні марки та «Пошта добра»: Укрпошта представила власний корнер на маркеті KYIVNESS
- В Україні вже повністю або частково відновлено понад 750 медзакладів – Шмигаль
- В Україну прибула партія акумуляторів Tesla Powerwall – Мінцифра
- У Києві з монументу “Батьківщина-Мати” демонтували герб СРСР
- Словаччина передала Україні САУ Zuzana 2
- У Лаврі відкриють для відвідувачів унікальний 500-річний Митрополичий сад
- За час війни в Україні вже було поранено 1081 дитину
- Німеччина передала Україні нову військову допомогу
- Парламент підтримав звільнення Олександра Ткаченка з посади міністра культури
- В Україні з’явиться 20 тисяч нових робочих місць, – Шмигаль
- Оборонний комітет ВР підтримав продовження воєнного стану та мобілізації








