Прем’єр-міністр Юлія Свириденко очолить українську делегацію на URC-2026 у Гданську. До складу команди увійдуть урядовці, бізнес і громади.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомила Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко.
Читай також: Кабмін затвердив Середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій на 2027–2029 роки
За словами Очільниці Уряду, у Гданську передбачається багато заходів різного рівня, які мають посилити і Україну, і Польщу, і всіх наших партнерів та Європу.
«Перед нашою командою стоїть чітке завдання — досягти конкретних домовленостей, які спрацюють на обороноздатність й стійкість України та розширять економічне співробітництво з партнерами. Очікуємо на підписання низки важливих угод з міжнародними партнерами, зокрема щодо зміцнення нашої енергетики», — наголосила Юлія Свириденко.
Премʼєр-міністр додала, що Україна налаштована на конструктивне й взаємовигідне партнерство в інтересах спільної європейської безпеки, економічного розвитку та довгострокового процвітання.
«Україна поважає своїх партнерів, і саме на принципі взаємної поваги будує співпрацю, — підкреслила Очільниця Уряду. — Дякую усім, хто допомагає!»
- Лідери G7 ухвалили рішення про збільшення поставок систем ППО та далекобійної зброї Україні
- Свириденко: Українські виробники зброї уклали 162 кредитні угоди на 9,8 млрд грн
- ЄС виділить 75 млн євро на відновлення конфайнменту ЧАЕС після пошкоджень
- У «Армія+» запустили подання рапортів на нові контракти
- Німеччина допоможе Україні з обладнанням для ТЕЦ із Латвії — Шмигаль
- Кабмін схвалив позику €96 млн для модернізації автошляхів за програмою ЄС
- У застосунку «Дія» з’явилася комплексна послуга для військових і членів їхніх сімей
- Міноборони допустило до експлуатації 1 000 одиниць озброєння та техніки з початку року
- У Стокгольмі відкрили Центр єдності українців: коли він почне роботу
- Єврокомісія оголосила про відкриття першого переговорного кластера з Україною та Молдовою








