Військові надіслали та отримали вже 100 000 посилок через програму лояльності Плюси від Нової пошти у застосунку Армія+.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Міноборони.
Читай також: Україна отримає $3 млрд фінансової підтримки від Японії в рамках програми G7 ERA
«Нова пошта доєдналася до Плюсів в січні цього року і стала однією з тих пропозицій, якою користувалися в програмі найчастіше. Ми бачимо запит на швидку і оперативну доставку. Тому зараз ми працюємо із партнером, щоб зробити пропозицію ще більш вигідною для наших військових», – зазначила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Повідомляється, що національна програма підтримки військовослужбовців Плюси запустилася у грудні 2024 року. Її мета – об’єднати великі бізнеси й надавати захисникам і захисницям спеціальні пропозиції на товари та послуги.
У оборонному відомстві розповідають, що за 4 місяці пропозиціями в застосунку Армія+ скористалися вже 817 000 разів і заощадили на них понад 76 млн гривень. Крім Нової пошти з можливістю доставки за 1 гривню, компаніями, які долучилися до програми, стали «Укрзалізниця» із квитками зі спецрезерву, мережі АЗК «Укрнафта», WOG та ОККО зі знижками на пальне й на свої кафе і маркет, а також інтернет-магазин ROZETKA зі знижками до 30% на різні категорії товарів.
- Великдень 2025 в Україні: дата святкування та традиції
- Україна отримала £752 млн допомоги від Британії за рахунок заморожених активів рф
- Зеленський підписав новий закон про знижку 50% на штрафи від ТЦК
- Уряд виділяє 1,8 млрд грн для підтримки прифронтових громад України
- Російська агресія забрала життя 200 українських митців і 102 медійників
- “Not For Sale”: Україна здивувала світ на EXPO 2025 незвичним павільйоном
- Наближення до стандартів НАТО: уряд України унормував гарантування якості в оборонці
- Україна витримала 9 масованих атак РФ на енергосистему цього опалювального сезону — Шмигаль








