У 2025-2026 навчальному році дистанційно навчатимуться 1,2 млн школярів, а майже 2,3 млн відвідуватимуть школи очно.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко.
Читайте також: Привітання з Днем знань 2025 – вірші та картинки
“Сьогодні для 3,5 мільйонів українських дітей починається навчальний рік. Усе більше школярів повертається до очного навчання: майже 2,3 мільйона учнів навчатимуться очно, дистанційно — на 103 тисячі учнів менше, ніж торік”, – поінформувала вона.
Очільниця уряду зазначила, що до кінця 2026 року планується відкриття 203 нових укриттів для шкіл.
Також Свириденко нагадала про застосунок для учнів “Мрія”, який нині охоплює учнів та вчителів у 2 тис. шкіл.
“У постраждалих від війни громадах відкрили 406 центрів цифрового навчання”, – додала премʼєрка.
- Чоловікам 18–22 років дозволили виїзд за кордон під час воєнного стану
- Швеція виділяє Україні додаткові 66,4 млн євро в межах програми Ukraine Facility
- Нідерланди виділяють 500 млн євро на закупівлю ППО для України
- Мінцифри анонсували 6 нових сервісів у «Дії» зокрема перший у світі держпослуговий ШІ-асистент
- На «Пакунок школяра» уже подали заявк майже 98 тисяч родин
- Уряд виділив понад 46 млн грн на відновлення Охтирської ТЕЦ
- Уряд виділив додаткові 4,8 млрд грн на програму єВідновлення для постраждалих сімей
- Канада надає $1 млрд на зброю для України: боєприпаси й бронетехніка
- На День Незалежності відбувся 68-й обмін: Україна повернула військових і цивільних з полону
- Норвегія виділяє $700 млн на системи Patriot для України








