Кабінет Міністрів звернувся до НКРЕКП із проханням відтермінувати підвищення тарифів на воду, щоб зберегти їх незмінними для українців.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомила Премʼєрка Юлія Свириденко.
Читай також: ЦВК офіційно відновила роботу Державного реєстру виборців
“Тарифи на воду для людей мають залишитися без змін. Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих тарифних змін. Наша позиція чітка: в умовах війни люди не повинні відчувати додаткового фінансового тиску”, – зазначила глава уряду.
Наступним кроком Свириденко назвала напрацювання спільного рішення уряду та НКРЕКП щодо відповідних тарифів. За її словами, необхідно знайти спільне рішення, “яке збалансує інтереси споживачів і потреби надавачів послуг, водоканалів, як не мають втрачати і заходити в борги”.
- ЄС та 34 країни підписали конвенцію про створення Міжнародної комісії із компенсації збитків
- «Зимова підтримка»: 13 млн українців уже отримали по 1000 грн допомоги
- Вивільнили 800 МВт: уряд обіцяє скорочення відключень світла в Україні
- Рада схвалила у першому читанні закон про загальнонаціональну хвилину мовчання
- Зеленський: росія щомісяця втрачає до 30 тисяч солдатів у війні проти України
- В Україні відновили 700 медзакладів після атак РФ: ще понад 300 — у процесі
- У I кварталі 2026 року військові отримають 12 млрд грн для замовлень техніки через DOT-Chain Defence
- Уряд ухвалив рішення що дасть можливість ще 18 тисячам скористатися програмою «єОселя»
- Міноборони визначило пріоритети розвитку підводного розмінування в Україні
- На Одещині 288 тисяч родин залишаються без світла після масованої атаки рф








