Кабмін спростив процедуру отримання статусу захищеного споживача для підприємств теплопостачання, водопостачання та водовідведення.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль.
Читай також: Україні вдалося повернути вже понад 2100 викрадених росією дітей
Він пояснив, що відтепер таким підприємствам не потрібно надавати банківську гарантію або здійснювати передоплату за електроенергію.
“Достатньо відкрити спеціальний рахунок із визначеним режимом використання. За наявності такого спецрахунка і дотримання правил його використання, підприємству не будуть відключати електроенергію та не обмежуватимуть її постачання”, — сказав голова Міненерго.
Шмигаль також уточнив, що цей механізм діятиме в Україні у період воєнного стану та ще протягом шістьох місяців після його припинення.
“Він функціонуватиме паралельно із загальним порядком, забезпечить стабільну роботу критично важливих підприємств та створить додаткові інструменти для їх фінансової стійкості”, — додав міністр.
- Співпраця України та ЄІБ охоплює 8 проєктів на 1,3 млрд євро — Шмигаль
- Свириденко: Україна прискорює відбудову через дерегуляцію у будівельній сфері
- Військові не виходять на зв’язок: у Міноборони пояснили алгоритм дій для родин
- Уряд продовжив термін подачі документів на допомогу ВПО до червня
- Україна та Норвегія запускають виробництво тисяч ударних дронів
- ДССТ відновила понад 20 км доріг у прифронтових регіонах України
- Укрзалізниця запускає у використання перші нові вагони
- У Гостомелі відкрили відбудовану школу за підтримки ЄІБ
- НБУ випустив пам’ятну монету «Чорнобиль. Відродження. Зубр»








