300 тисяч військовослужбовців станом на 8 жовтня, вже заєреструвалися у додатку Армія+.
Як інформує Amazing Ukraine, про це повідомляє Міністерство Оборони України.
Читай більше: Головком Сирський обговорив План Перемоги з головою Армії США
За майже два місяці роботи застосунку Армія+ у ньому зареєструвалися 300 000 військовослужбовців, а понад 1 000 військових формувань — організовували роботу з електронними рапортами.
Лідером впровадження сервісу стали Десантно-штурмові війська Збройних сил України.
На сьогодні зареєстровані в Армія+ військовослужбовці можуть:
- подавати та погоджувати 11 видів електронних рапортів,
- генерувати унікальний Армія ID,
- проходити опитування.
Наразі ці функції доступні для військовослужбовців Збройних сил України та Державної спеціальної служби транспорту України. У майбутньому застосунок зможуть використовувати всі підрозділи Сил оборони.
«У вересні в Армія+ щодня авторизовувались близько 5 000 військових та подавалось до 200 електронних рапортів. Цей застосунок створили військові для самих же військових. І тому найкращий для нас зворотний зв’язок — це коли застосунок починають все активніше використовувати наші захисники і захисниці. І це частина цифрової трансформації нашого війська», — зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Нещодавнє оновлення Армія+ дозволило військовослужбовцям, які мали труднощі з авторизацією, оновити свої дані безпосередньо через застосунок. У наступній версії Армія+ з’явиться функціонал навчання з військової справи, а також розшириться перелік електронних рапортів.
«Отримуємо відгуки від командирів та особового складу, які почали використовувати Армія+. Зокрема, військовослужбовці відзначають економію часу та ресурсів, які раніше витрачалися на паперову роботу. Швидкі темпи впровадження бачимо в бригадах, особовий склад яких розосереджений та знаходиться далеко від власних штабів. Армія+ допомагає швидко відправити рапорт, простежити його погодження, незалежно від того, де фізично знаходиться командування. Дякую усім командирам, хто підтримує та робить ці важливі кроки з цифровізації війська», — підкреслив заступник Головнокомандувача ЗС України полковник Андрій Лебеденко.
- Україна отримає від Франції 12 САУ Caesar
- Зеленський представить План перемоги на зустрічі “Рамштайн”
- Північна Корея постачає Росії майже 3 мільйони боєприпасів щорічно
- Профільний комітет ВР підтримав законопроєкт про підвищенням податків
- Кабмін затвердив нові строки явки до ТЦК за повісткою
- Швеція виділить Україні 2,4 млн євро для покращення розслідувань злочинів
- До держбюджету України надійшло 1,54 трлн грн з початку року
- 1169 об’єктів культурної спадщини України постраждали від російської агресії
- Нацбанк України у вересні виділив на оборону понад 1,9 мільярда гривень зі спецрахунку
- В Україні почнуть використовувати повістки з QR-кодом для цифрової ідентифікації
- USAID виділить Україні понад мільярд доларів для енергетичної та гуманітарної допомоги
- Понад третина боєприпасів від Чеської ініціативи вже доставлена в Україну
- ПАРЄ одностайно визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом в Україні








