Американські компанії зацікавлені в тому, щоб інвестувати у відбудову енергетичної інфраструктури Харкова.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Украінформ.
Читай також: Бельгія перерахувала Україні 200 млн євро доходів від заморожених російських активів
«Учора завершився мій візит до США, він був дуже насиченим. На всіх зустрічах червоною ниткою проходила тема післявоєнної відбудови Харкова. Сполучені штати – наш стратегічний партнер. Були зустрічі в Українському домі з інвесторами, міжнародними компаніями та організаціями, міжнародними фондами. Йшлося передусім про відновлення енергетичної інфраструктури, є зацікавленість у тому, щоб вкладати в це», – сказав міський голова.
За його словами, загальні втрати міста через вторгнення рф наразі складають близько 9,5 млрд доларів, жодна країна не зможе вкласти такі кошти у відбудову.
«У нас є приблизні підрахунки, але війна триває, і ми маємо обстріли, і будуть, я так вважаю, руйнування. На сьогоднішній день це 9,5 млрд доларів США. Це, безумовно, величезні кошти, і жодна країна не може собі дозволити лише на Харків витрачати такі кошти, на відновлення міста Харкова», — сказав Терехов.
Він додав, що під час робочої поїздки до США спілкувався з міжнародними фінансовими інституціями щодо залучення коштів, у тому числі кредитних для відновлення Харкова та його критичної інфраструктури.
- Нацбанк перерахував до бюджету майже 72 мільярди гривень
- Архітекторів запрошують на конкурс із відбудови Північної Салтівки в Харкові
- Гурт «Антитіла» анонсував концерт у Ялті
- Данія та Казахстан першими заявили про готовність відновлювати інфраструктуру Миколаївщини
- В Ірпені відкрили відбудований після ворожих артобстрілів відділ поліції
- Для відновлення довоєнного стану ЧАЕС знадобиться 1,6 мільярда – ДАЗВ
- Світова прем’єра польсько-української короткометражки «Як це було» відбудеться у Каннах
- Мовний омбудсмен з початку року отримав 1,2 тисячі скарг
- Мінкульт заблокував будь-яке будівництво в історичному центрі Львова
- Відбудову Харкова обговорять на саміті в американському Денвері
- В Україні запрацювала Програма розвитку торгівлі для середнього та малого бізнесу








