Дмитро Лубінець заявив, що від початку повномасштабного вторгнення росія вбила понад 15 тисяч цивільних українців.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомив під час виступу у Верховній Раді омбудсмен України Дмитро Лубінець.
Читай також: На Херсонщині виділили майже ₴35 млн на житлові сертифікати для постраждалих сімей
За його словами, у 2025 році в Україні пролунало 19 033 сигнали повітряної тривоги. РФ випустила по території України 2 500 ракет різних типів та застосувала близько 100 тисяч безпілотників.
Лубінець наголосив, що 2025 рік став найсмертоноснішим для цивільного населення з початку повномасштабної війни. За цей період загинули 2 514 цивільних українців, ще 12 142 людини отримали поранення.
Загалом від початку повномасштабного вторгнення РФ, за офіційними даними з підконтрольних Україні територій, загинули 15 172 цивільних, серед них – 686 дітей.
Водночас омбудсмен підкреслив, що точна кількість загиблих цивільних на тимчасово окупованих територіях наразі невідома.
- Україна та Німеччина запускають Brave Germany: новий етап співпраці в оборонних технологіях
- Понад 500 родин ВПО отримають пільгову іпотеку за програмою «Житлові приміщення для ВПО»
- Зеленський: 20 держав уже працюють над Drone Deals з Україною
- Україна передала РФ «список 1000» для масштабного обміну полоненими – Коордштаб
- єВідновлення: майже 200 тисяч родин вже отримали компенсації за житло
- Уряд запускає нову програму працевлаштування українців 50+ «Досвід має значення»
- Велика Британія ввела санкції проти 85 російських структур за депортацію дітей з України
- Укрзалізниця запустила продаж приміських квитків через застосунок по всій Україні
- єЧерга автоматично перевірятиме «Зелену картку» для перетину кордону








