Понад 500 населених пунктів залишились без електрики через негоду. Стан енергосистеми України 9 червня: споживання зросло через спеку.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Укренерго.
Читай також: ЗСУ вдарили по аеродрому “Саваслейка”: знищено російські літаки
Споживання електроенергії зросло. Станом на 09:30 його рівень був на 2,5% вищим, ніж у п’ятницю. Причиною називають традиційне зростання енергоспоживання на початку тижня, а також хмарну погоду у кількох регіонах, що зумовлює нижчу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій.
Вчора, 8 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,5% вищим, ніж максимум попередньої неділі, 1 червня. Причина – спекотна погода, що спонукала споживачів до використання кондиціонерів.
В Укренерго нагадали, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.
Фахівці наголошують, що сьогодні активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час. Українців закликали користуватися потужними електроприладами з 10:00 до 18:00.
Через несприятливі погодні умови (грози, град, сильні пориви вітру) на ранок повністю або частково були знеструмлені 508 населених пунктів у дев’яти областях.
Бригади обленерго здійснюють аварійно-відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.
Крім того, як розповіли в Міненерго, наразі тривають планові технічні заходи з підготовки енергетичної інфраструктури до наступного опалювального сезону та забезпечення її стабільної роботи в літній період.
- Норвегія виділить Україні $7 млрд допомоги у 2025 році
- ЮНЕСКО передало МКСК обладнання для цифровізації культурної спадщини
- Україна та Японія уклали угоду на $3 млрд за рахунок заморожених активів РФ
- Україна отримає 1,3 млрд євро у 2025 році за «данською моделлю» підтримки
- Норвегія надає Україні 86 млн євро на боєприпаси через Європейський фонд мир
- Перші 1000 дітей захисників отримають компенсацію за навчання через Дію
- Цьогоріч для прийомних родин держава закупить житла на понад 800 млн грн
- Садибу князя Сангушка на Хмельниччині визнали пам’яткою національного значення
- Василь Ломаченко офіційно оголосив про завершення кар’єри
- «Зроблено в Україні»: новий індустріальний парк на з’явиться на Хмельниччині








