У Києві після російських обстрілів без світла залишаються 800 тис. абонентів. До столиці додатково спрямовують ще 17 бригад для відновлення енергомереж.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль.
Читай також: Росія за тиждень запустила по Україні понад 1700 дронів і 69 ракет — Зеленський
За його словами, у столиці діють екстрені відключення електроенергії, ситуація залишається складною.
Для підтримки критичної інфраструктури уряд ухвалив рішення спрямувати до Києва додаткові 50 тонн дизельного пального з резервів Міненерго. Паливо використовуватимуть для роботи великих генераторів, які забезпечують електроенергією важливі об’єкти та житлові будинки.
Також уже найближчим часом до Києва прибудуть 17 ремонтних бригад із Чернігівської, Тернопільської, Полтавської та Вінницької областей. У разі потреби кількість залучених бригад можуть збільшити ще на 20.
Паралельно тривають роботи з відновлення теплопостачання. До міста вже доставили дві когенераційні установки, ще дві очікуються наступного тижня. Також обговорюються плани з прокладання нових ліній електропередач, встановлення когенерації та будівництва додаткової генерації.
- Генератори, трансформатори та €25 млн: Україна отримує нову енергетичну підтримку
- Майже 600 тисяч киян виїхали зі столиці – Кличко
- Європарламент запускає термінову процедуру для фінансування України на €90 млрд
- Уряд інвестує 1 млрд грн у будівництво укриттів для дитячих садків по всій Україні
- На Київщині запрацював автономний потяг-кухня з гарячими обідами
- Міжнародні інвестори з США та Німеччини профінансують вітропарк на 124 МВт в Одеській області
- У Києві британській делегації презентували новий дрон-перехоплювач Octopus
- Уряд розширює мережу Пунктів незламності: з’являться опорні пункти з цілодобовою роботою
- Понад 30 «вагонів незламності» Укрзалізниці вирушають у регіони — Мінрозвитку
- В Україні знову відкрили доступ до Єдиного державного реєстру








