У Дії розпочався прийом заявок на доплату 20 тис. грн для працівників аварійно-відновлювальних бригад, які усувають наслідки обстрілів.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.
Читайте також: Українські сімʼї з дітьми можуть отримати безкоштовні зарядні станції
За її словами, нині до таких робіт по всій країні залучені понад 40 тис. фахівців. Йдеться про енергетиків, працівників теплових і газових мереж, компаній водопостачання та водовідведення, комунальних служб і залізниці.
“Саме ці бригади виїжджають на пошкоджені об’єкти й відновлюють критичні системи після атак”, – зазначила очільниця уряду.
Доплата у 20 тис. грн виплачуватиметься за кожен місяць участі у відновлювальних роботах упродовж січня–березня 2026 року. Перші нарахування планують здійснити до кінця поточного місяця.
Свириденко наголосила, що процедуру оформлення зробили максимально простою. Списки працівників подаватимуть підприємства через Дію з 6 по 15 число наступного місяця, тож подаватися самостійно не потрібно.
Інформація про нарахування доплати надійде повідомленням у Дії після 16 лютого, також про включення до списків можна дізнатися від роботодавця. Відкривати нові рахунки не потрібно — кошти зарахують на поточний рахунок працівника.
“Дякую кожному, хто сьогодні працює в ремонтно-відновлювальних бригадах, у надзвичайно складних і небезпечних умовах, щоб країна жила і функціонувала”, – підумувала прем’єрка.
- Франція надасть Україні 150 генераторів і €71 млн для підтримки енергосектору
- В Україні через війну пошкоджено 1685 пам’яток культурної спадщини та 2483 об’єкти культурної інфраструктури
- Швеція та Данія виділять €246 млн на ППО для України
- Дарницька ТЕЦ у Києві сильно пошкоджена, відновлення займе значний час – Шмигаль
- єВідновлення на Житомирщині: мешканці отримали понад 350 мільйонів компенсації
- У січні 2026 року РФ скинула рекордну кількість КАБів
- Свириденко: Україна посилює і впорядковує управління у сфері надрокористування
- Латвія передасть резервне обладнання для стабілізації теплопостачання Харківщини
- Понад 18 млн українців отримали допомогу в межах програми Зимової підтримки
- Світовий банк виділить $40 млн на відновлення енергосистеми України








