У ніч на 17 жовтня рф атакувала енергетичну інфраструктуру в Дніпропетровській, Кіровоградській, Сумській та Донецькій областях.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Міністерство енергетики України.
Читайте також: У Вашингтоні Зеленський провів переговори з виробником Patriot
Зазначається, що ворог завдав ударів по енергетичних об’єктах Дніпропетровської, Кіровоградської, Сумської та Донецької областей. Аварійно-відновлювальні роботи тривають, енергетики працюють безперервно, щоб якнайшвидше відновити електропостачання.
Через складну ситуацію в енергосистемі, зумовлену масованими обстрілами та пошкодженнями об’єктів енергетичної інфраструктури, в усіх регіонах України з 07:00 до 22:00 застосовуються графіки обмеження потужності для промислових споживачів.
Також запроваджено аварійні обмеження електропостачання в декількох регіонах. На Чернігівщині діють погодинні графіки відключення електроенергії, що є наслідком систематичних атак ворога на енергетичну інфраструктуру регіону.
У відостві закликають споживачів раціонально використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.
- Данія виділяє Україні 1,1 мільярда крон на підготовку військових і ремонт танків
- Німеччина надає Україні понад €2 млрд нової військової допомоги
- Зеленський підписав закон про посилення безпеки у школах України
- Норвегія планує виділити Україні 5,9 млрд євро військової допомоги у 2026 році
- Мінекономіки: «Земельний банк» за рік роботи приніс понад 1 млрд грн надходжень до бюджету
- Литва виділяє $30 млн на програму PURL на постачання американської зброї для ЗСУ
- В наслідок російської агресії зруйновано або пошкоджено майже 800 спортивних об’єктів в Україні
- Зеленський призначив Ольгу Решетилову першою військовою омбудсманкою України
- У Запоріжжі відкрили 12-ту підземну школу: понад 1000 дітей повернуться за парти
- ПРООН і Україна підписали угоду на €16,5 млн для розвитку відновлюваної енергетики








