Уряд України збільшив доплати педагогам прифронтових шкіл до 4 000 грн щомісяця, аби підтримати вчителів, які працюють у небезпечних умовах.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.
Читайте також: В Україні розмінували понад 5 тис. гектарів сільгоспземель за державною програмою компенсації
Кабінет Міністрів України збільшив доплату за роботу в несприятливих умовах праці для педагогів, які працюють очно й змішано в школах на прифронтових територіях.
Зазначається, що розмір доплати зростає з 2 000 грн до 4 000 грн (5 200 грн до сплати податків) і залежить від навантаження. Для педагогів, які працюють понад ставку, розмір доплати збільшується пропорційно.
Доплату буде нараховано з 1 вересня 2025 року. Виплату працівники мають отримати в жовтні за два місяці.
З державного бюджету виділено додатково 372,3 млн гривень, що забезпечать цю виплату до кінця поточного року.
Хто отримає збільшену доплату
Збільшену доплату отримають вчителі з 84 територіальних громад Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.
Усього збільшену доплату отримають 25 735 педагогічних працівників (кількість ставок — 29 342,3).
- Банк розвитку Ради Європи виділив Україні €170 млн на житлові програми
- Українська ППО у вересні знищила понад 10 тисяч повітряних цілей
- Швеція виділить Україні 450 млн крон для підтримки енергетики
- Агресія рф зруйнувала 1599 пам’яток культурної спадщини та понад 2400 об’єктів інфраструктури в Україні
- З моменту запуску на «Армію відновлення» спрямували вже 2,7 млрд грн
- Україна отримала 4 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС
- Більше 327 тисяч українських дітей пройшли оздоровлення та відпочинок цього року
- Програма «Зроблено в Україні» додала 0,95% до ВВП за 2025 рік
- Президент підписав указ про присвоїння звання “місто-герой” низці населенних пунктів
- «Пакунок школяра»: допомогу тепер можна витратити й на книги








