В Україні виплатять до 20 тис. грн для майже 14 тис. працівників аварійно-відновлювальних бригад критичної інфраструктури.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.
Читай також: У програмі «Скринінг 40+» українцям спростили доступ до медобстеження
В Україні цього тижня стартують додаткові виплати для працівників аварійно-відновлювальних бригад, які ліквідовували наслідки російських ударів по енергетичній інфраструктурі. Кошти отримають майже 14 тисяч енергетиків, газовиків, комунальників, залізничників і працівників водоканалів.
Йдеться про фінальний етап програми підтримки в розмірі 20 тисяч гривень, яку уряд запровадив на період складної ситуації в енергетичному секторі. Виплати за січень і лютий уже були здійснені в повному обсязі.
За словами Свириденко, ця підтримка є визнанням роботи фахівців, які у складних і небезпечних умовах забезпечували відновлення критичної інфраструктури та стабільність енергопостачання в країні.
Уряд зазначає, що завдяки їхній роботі вдалося швидко реагувати на наслідки атак і не допустити тривалих відключень електроенергії та тепла.
- Україна та Німеччина запускають Brave Germany: новий етап співпраці в оборонних технологіях
- Понад 500 родин ВПО отримають пільгову іпотеку за програмою «Житлові приміщення для ВПО»
- Зеленський: 20 держав уже працюють над Drone Deals з Україною
- Україна передала РФ «список 1000» для масштабного обміну полоненими – Коордштаб
- єВідновлення: майже 200 тисяч родин вже отримали компенсації за житло
- Уряд запускає нову програму працевлаштування українців 50+ «Досвід має значення»
- Велика Британія ввела санкції проти 85 російських структур за депортацію дітей з України
- Укрзалізниця запустила продаж приміських квитків через застосунок по всій Україні
- єЧерга автоматично перевірятиме «Зелену картку» для перетину кордону








