Через Армія+ військові подали 500 000 рапортів за 10 місяців. Застосунок вже працює у понад 1 500 військових частинах Збройних Сил України.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Міноборони.
Читай також: Уряд надає “Укрзалізниці” понад 4,3 млрд грн для стабільної роботи під час війни
«Електронні рапорти були одним із перших сервісів, які запустилися в Армія+. Саме вони почали боротьбу з бюрократією, спростили військовим життя та вивільнили їм час на те, що справді важливо», – зазначила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
«Шлях, який ми пройшли до цієї позначки, був хоч і важкий, але необхідний. Ми змогли завоювати довіру захисників і захисниць, а також довіру командирів, які проявили лідерство та наполегливість у впровадженні електронних рапортів на місцях», – додала вона.
Катерина Черногоренко зазначила, що загалом оцифровано третину рапортів, які покривають основні питання служби. Наступними будуть рапорти, пов’язані із отриманням довідок та фінансовими питаннями.
Рапорти подаються за кілька хвилин. Вони мають вичерпні інфодовідки, які дають лаконічні та зрозумілі поради та пояснення, які документи можуть знадобитися під час подачі рапорту. Самі рапорти створені з чітким алгоритмом подачі, а кожен крок має підказки, які допоможуть надіслати його командиру без помилок. Найпопулярніші зараз – рапорт на оздоровчі (30%), річна відпустка (23%) та зміна місця служби (21%).
- Швеція виділила Україні 4,8 млрд крон на новий пакет оборонної допомоги
- Нідерланди відправили фінальну партію винищувачів F-16 для ЗСУ
- Ветерани отримають грантів на ₴286 млн на розвиток власної справи
- У Києві представили унікальний Китаївський скарб з Мишаловки
- Бізнес отримав 401 млрд грн за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»
- Данія допоможе модернізувати 20 км водогону в Миколаєві
- Міноборони та Генштаб розробили довідник для звільнених з полону військових
- В Україні створили патріотичний мерч за мотивами муралу “Перші, з честю!”








