На Миколаївщині завершили відновлення водопостачання: 500 тисяч жителів отримали доступ до якісної води
У Миколаївській області завершили відновлення системи водопостачання. Завдяки проєкту 500 тисяч мешканців знову мають доступ до якісної питної води.
Share
