Кількість загиблих унаслідок ракетного удару Росії по Дніпропетровській області 24 червня – зросла до 18 осіб. На Дніпропетровщині оголосили жалобу за загиблими від обстрілу.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Читай також: Понад 17 тисяч родин скористались іпотекою єОселя на суму понад 29 мільярдів гривень
“Після дня жаху, пережитого напередодні, область оплакує своїх. Сьогодні в жалобі Дніпро, що через ворожу атаку втратив 18 мешканців. І Самар, де агресор вбив двох людей”, — зазначив Лисак.
Через атаку в регіоні загалом постраждали майже 300 людей.
- Нова Зеландія виділяє Україні понад $9 мільйонів допомоги напередодні саміту НАТО
- Норвегія передасть Україні нові ЗРК NASAMS і 400 млн доларів на озброєння
- Президент затвердив санкції РНБО проти осіб і компаній, що загрожують безпеці України
- Україна у 2025 потребує $17,3 млрд на відновлення: житло, енергетика, інфраструктура
- Український бізнес отримав понад 42,9 млрд грн за програмою «5-7-9%» у 2025 році
- Українські дрони завдали Росії збитків на $10 мільярдів з початку 2025 року
- $700 млн гуманітарної допомоги у 2025 році планує виділити ООН для України
- Влітку Укрзалізниця запускає більше поїздів у популярні напрямки
- У Польщі відкрили ще одну «Українську книжкову поличку»
Підписуйтесь на наш Telegram, цікавий Youtube-канал та приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook про все українське. Не набридаємо повідомленнями, тільки цікаві новини!








