У Києві та 11 областях станом на ранок 14 травня частина споживачів тимчасово залишається без електропостачання внаслідок обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Міненерго.
Читай також: Уряд селектор з питань охорони здоров’я, зокрема підготовку до зими
Енергетики працюють над ліквідацією наслідків ударів і поступовим відновленням електропостачання. Українців закликають ощадливо використовувати електроенергію, особливо в години пікового навантаження.
В результаті однієї з наймасштабніших комбінованих російських атак по території України, окрім столиці, знеструмлення зафіксовані у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Львівській, Полтавській, Сумській, Харківській, Чернігівській та Хмельницькій областях.
Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів.
За повідомленням “Укренерго”, через несприятливі погодні умови (гроза, пориви вітру) на ранок повністю або частково були знеструмлені понад 50 населених пунктів у Дніпропетровській та Полтавській областях.
Нагадаємо, Росія 14 травня здійснила масштабний комбінований удар по Україні, постраждали підприємства, критична інфраструктура, енергетика та приватна власність.
- Україна та Німеччина запускають Brave Germany: новий етап співпраці в оборонних технологіях
- Понад 500 родин ВПО отримають пільгову іпотеку за програмою «Житлові приміщення для ВПО»
- Зеленський: 20 держав уже працюють над Drone Deals з Україною
- Україна передала РФ «список 1000» для масштабного обміну полоненими – Коордштаб
- єВідновлення: майже 200 тисяч родин вже отримали компенсації за житло
- Уряд запускає нову програму працевлаштування українців 50+ «Досвід має значення»
- Велика Британія ввела санкції проти 85 російських структур за депортацію дітей з України
- Укрзалізниця запустила продаж приміських квитків через застосунок по всій Україні
- єЧерга автоматично перевірятиме «Зелену картку» для перетину кордону








