З початку 2026 року Україна отримала від міжнародних партнерів 4007 одиниць енергетичного обладнання для підтримки та відновлення енергосистеми.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Міністерство енергетики України.
Читай також: На Херсонщині збудували понад 207 км антидронового захисту на ключових маршрутах
“З початку року до України надійшло 4007 одиниць енергетичного обладнання. Це генератори, трансформатори, блочно-модульні котельні (БМК), когенераційні установки (КГУ), котли тощо”, – йдеться у повідомленні.

Допомогу надали партнери з ЄС, Австрії, Азербайджану, Бельгії, Данії, Естонії, Ісландії, Іспанії, Італії, Канади, Латвії, Литви, Люксембургу, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Словаччини, США, Туреччини, Фінляндії, Франції, Швейцарії, Швеції, Японії, Чехії, Польщі, Кіпру, Китаю, UNICEF/WASH, PFRU, VOLVO.
Очікується надходження ще понад 903 генераторів, 426 трансформаторів та 159 одиниць іншого обладнання, зокрема котлів, блочно-модульних котелень та когенераційних установок.

З початку 2026 року зі складів хабів Міненерго відправили 432 вантажі гуманітарної допомоги: зокрема, 2503 генераторів, 88 трансформаторів та 160 одиниць блочно-модульних котелень, когенераційних установок та котлів.
Загалом від початку повномасштабного вторгнення Україна отримала від міжнародних партнерів понад 31 тис. т гуманітарної допомоги. Із них понад 27,1 тис. т уже розподілено між регіонами.
- Лідери G7 ухвалили рішення про збільшення поставок систем ППО та далекобійної зброї Україні
- Свириденко: Українські виробники зброї уклали 162 кредитні угоди на 9,8 млрд грн
- ЄС виділить 75 млн євро на відновлення конфайнменту ЧАЕС після пошкоджень
- У «Армія+» запустили подання рапортів на нові контракти
- Німеччина допоможе Україні з обладнанням для ТЕЦ із Латвії — Шмигаль
- Кабмін схвалив позику €96 млн для модернізації автошляхів за програмою ЄС
- У застосунку «Дія» з’явилася комплексна послуга для військових і членів їхніх сімей
- Міноборони допустило до експлуатації 1 000 одиниць озброєння та техніки з початку року
- У Стокгольмі відкрили Центр єдності українців: коли він почне роботу
- Єврокомісія оголосила про відкриття першого переговорного кластера з Україною та Молдовою








