Кабмін розподілив 740,3 млн грн субвенції місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у межах Програми відновлення України ІІІ у 2026 році.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
Читай також: Уряд ухвалив низку рішень на підтримку агросектору під час війни
«Уряд підтримав проєкт, розроблений Міністерством розвитку громад та територій, щодо розподілу 740.3 млн грн субвенції громадам. Йдеться про черговий етап фінансування в межах Програми відновлення України ІІІ на 2026 рік», – йдеться в повідомленні.
Кошти державного бюджету підуть безпосередньо на відновлення соціальної та критичної інфраструктури, в тому числі для регіонів, що постраждали через російську агресію.
Кулеба зазначив, що усі проєкти пройшли погодження та схвалені Європейським інвестиційним банком відповідно до фінансової угоди між Україною та ЄІБ.
Загалом буде профінансовано 119 проєктів у 21 області країни, з них: 21 – на відновлення закладів охорони здоровʼя, 63 проєкти – об’єктів водопостачання та водовідведення. Ще 35 проєктів спрямовані на підвищення енергетичної стійкості громад.
- Генератори, трансформатори та €25 млн: Україна отримує нову енергетичну підтримку
- Майже 600 тисяч киян виїхали зі столиці – Кличко
- Європарламент запускає термінову процедуру для фінансування України на €90 млрд
- Уряд інвестує 1 млрд грн у будівництво укриттів для дитячих садків по всій Україні
- На Київщині запрацював автономний потяг-кухня з гарячими обідами
- Міжнародні інвестори з США та Німеччини профінансують вітропарк на 124 МВт в Одеській області
- У Києві британській делегації презентували новий дрон-перехоплювач Octopus
- Уряд розширює мережу Пунктів незламності: з’являться опорні пункти з цілодобовою роботою
- Понад 30 «вагонів незламності» Укрзалізниці вирушають у регіони — Мінрозвитку
- В Україні знову відкрили доступ до Єдиного державного реєстру








