Кабмін затвердив третій розподіл 183 млн грн на модернізацію шкільних їдалень. Фінансування отримають 10 закладів освіти.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
Читай також: “Крістал Пелес” — “Шахтар”: де дивитися та о котрій матч півфіналу Ліги конференцій
За даними прем’єрки, станом на зараз спільними зусиллями держави, громад і міжнародних партнерів уже оновлено 1668 харчоблоків — це понад 20% таких об’єктів по країні.
Як відзначила Свириденко, оновлення шкільних їдалень є частиною системних змін у сфері шкільного харчування, розпочатих у 2020 році з ініціативи першої леді Олени Зеленської. Вони передбачають системне оновлення обладнання, зміну норм харчування дітей та запровадження сучасного меню.
Мета — з 1 вересня всі учні 1–11 класів в усіх областях мають отримувати безоплатні гарячі обіди, заявила очільниця уряду.
“Якісне і збалансоване харчування напряму впливає на самопочуття дитини, концентрацію та здатність навчатися і розвиватися, особливо в умовах стресу воєнного часу. Це важлива інвестиція в майбутнє держави”, — додала посадовиця.
- Україна отримає додаткові $200 млн від Канади в межах програми PURL
- Українські дрони можуть полетіти над москвою під час параду 9 травня — Зеленський
- Уряд направив ₴22,8 млрд на першочерговий захист критичної інфраструктури
- 170 тисяч українських родин вже отримали «дитячу допомогу»
- Дрони СОУ за п’ять місяців уразили понад 156 тисяч окупантів
- Український Unity Hub у Берліні прийняв перших 500 українців
- Україна отримає $300 млн від Фінляндії на посилення системи протиповітряної оборони
- єВідновлення: понад 3,2 тисячі ВПО з ТОТ отримають житлові ваучери на 6,59 млрд грн
- Укрзалізниця запустила перший дитячий вагон: новий сервіс уже курсує маршрутом Харків — Івано-Франківськ








