Кабмін виділив 3 млрд грн на встановлення 216 блочно-модульних котелень у Києві та регіонах для посилення теплопостачання взимку.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.
Читай також: Зеленський відзначив воїнів ССО державними нагородами з нагоди професійного свята
“Уряд виділив з резервного фонду 3 млрд грн для встановлення 216 блочно-модульних котелень, щоб забезпечити будинки та квартири надійним теплопостачання в умовах російського енергетичного терору”, – зазначила Свириденко.
За її словами, з цієї суми 966 млн грн буде спрямовано Агентству відновлення для реалізації проєктів у Києві. Ще понад 2 млрд грн отримають регіони в межах реалізації планів стійкості.
“Ключове завдання для всіх ОВА та громад – оперативно встановити та запустити об’єкти до старту опалювального сезону”, – додала Свириденко.
Вона акцентувала, що усе обладнання має бути введено в експлуатацію не пізніше 1 жовтня.
- Україна та Німеччина запускають Brave Germany: новий етап співпраці в оборонних технологіях
- З Днем вишиванки 2026: гарні привітання та картинки
- Понад 500 родин ВПО отримають пільгову іпотеку за програмою «Житлові приміщення для ВПО»
- Зеленський: 20 держав уже працюють над Drone Deals з Україною
- Україна передала РФ «список 1000» для масштабного обміну полоненими – Коордштаб
- єВідновлення: майже 200 тисяч родин вже отримали компенсації за житло
- Уряд запускає нову програму працевлаштування українців 50+ «Досвід має значення»
- Велика Британія ввела санкції проти 85 російських структур за депортацію дітей з України
- Укрзалізниця запустила продаж приміських квитків через застосунок по всій Україні
- єЧерга автоматично перевірятиме «Зелену картку» для перетину кордону








