У зоні окупації російських військових на околиці Бахмута відбувається заміна «вагнерівців» на регулярні підрозділи з метою зміцнення оборонних позицій.
Як передає Amazing Ukraine, про це 29 травня повідомила у своєму акаунті Telegram заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
Читай також: В Україні вже відновили третину зруйнованих залізничних мостів
Як зазначила Маляр, ворожі наступальні дії значно знизилися в інтенсивності, ‘вагнерівці’ вивозять свої підрозділи, на їхнє місце прибувають сили регулярної армії. Наші війська ускладнюють противнику цей процес своїми діями. Водночас інтенсивність артилерійського обстрілу противника залишається незмінною.
Вона наголосила, що українські військові контролюють околиці Бахмута в південно-західній частині, в районі «Літак».
Крім того, вона зазначила, що на сьогоднішній день рух Збройних Сил України по флангах тимчасово призупинено через виконання інших завдань.
Раніше повідомлялося, що 25 травня власник ПВК «Вагнер» Пригожин заявив про початок виведення своїх сил з Бахмута і про те, що процес передачі позицій міністерству оборони РФ триватиме до 1 червня.
- Rheinmetall хоче в майбутньому виробляти танки та системи ППО на території України
- Місія Міжнародного валютного фонду розпочала свою роботу в Україні
- Армія РФ не контролює Бахмут повністю — Маляр
- Українські пілоти розпочали навчання на F-16, — Боррель
- Укрзалізниця залучить у ЄБРР кредит €200 млн
- В Чехії зібрали $2,3 млн на РСЗВ RM-70 для України
- В Ірпені відкрили містечко фінських таунхаусів для переселенців
- В Україні підготували перший перелік проєктів для відновлення на майже ₴18 мільярдів
- Британія почне навчати українських пілотів влітку, працює над наданням F-16 Україні








