Країни – члени НАТО на саміті оголосять про надання Україні мінімального базового фінансування у розмірі 40 мільярдів євро протягом 2025 року.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Еспресо.
Читай також: Норвегія передасть Україні шість винищувачів F-16
Крім того, члени Альянсу оголосять про свої наміри забезпечити сталий рівень допомоги Україні в галузі безпеки для досягнення нею перемоги.
“Сполучені Штати з гордістю підтримують ці зусилля. Наші внески Україні на виконання цього зобов’язання будуть зроблені за рахунок коштів, вже виділених Конгресом у додатковому бюджеті на національну безпеку, який президент Байден підписав у законі у квітні”, – йдеться у повідомленні.
Раніше видання Reuters із посиланням на західноєвропейського дипломата повідомляло, що країни – члени НАТО погодились надати військову допомогу Україні на наступний рік у розмірі €40 млрд.
- Україна не піде на територіальні поступки рф – Єрмак
- У Києві росіяни зруйнували або пошкодили три трансформаторні підстанції ДТЕК
- У столиці відкрилася виставка «Скарби Криму. Повернення»
- Як допомогти Охматдиту після обстрілу
- Україна впровадила вже 324 стандарти НАТО
- Україна ініціює екстрене засідання Радбезу ООН після обстрілу медзакладів у Києві
- Від початку тижня Росія застосувала по Україні понад 600 КАБів – Зеленський
- У застосунку Резерв+ готують функцію автоматичної відстрочки
- Зеленський і Орбан домовилися про відкриття першої в Угорщині української школи
- У Києві презентують посібник ЮНЕСКО «Навчатися та вчитися за допомогою живої спадщини в Україні»
- ЄС подовжив дію “транспортного безвізу” для України
- У застосунку Резерв+ з’явився статус бронювання від мобілізації








