Російські окупанти знову атакували центр Херсона, ворог вдарив в будівлю Херсонської ОВА.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляють Українська правда.
Читай також: Німеччина збільшить суму виплат для українських біженців
“Чергова атака на центр міста. Знову пошкоджено будівлю Херсонської ОВА” – заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.
Керівник пресофісу ОВА Толоконніков розповів, що це уже другий російський обстріл вранці 19 грудня.
За його словами, ймовірно, російські окупанти обстрілювали ОВА з “Градів”, загиблих та поранених немає.
- Росія отримала нову партію іранських дронів — розвідка
- Уряд Грузії виділив $560 тисяч на закупівлю генераторів для України
- Kalush та репер Skofka записали нову пісню “Батьківщина” – ВІДЕО
- Укрпошта отримає 4,5 млн євро від ЄБРР
- Унаслідок російських атак в Україні пошкоджені всі теплові та гідроелектростанції – Шмигаль
- Німеччина збільшить поставки зброї Україні — Макеєв
- Музей народної архітектури та побуту України запрошує на святкову програму «Зустріч зі Святим Миколаєм»
- Норвегія виділяє $100 мільйонів на відновлення української інфраструктури
- Комітет Ради підтримав законопроєкти про заборону УПЦ МП
- Привітання з Днем Святого Миколая 2022: вірші та картинки
- Росія щомісяця виготовляє близько 40 нових ракет – ГУР
- Пісні до дня Святого Миколая – ВІДЕО
Підписуйтесь на наш Telegram, цікавий Youtube-канал та приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook про все українське. Не набридаємо повідомленнями, тільки цікаві новини!








