Сили оборони України знищили російські гелікоптери Мі-28 та Мі-17 у Воронезькій області РФ. Удар здійснили дрони за 150 км від лінії фронту.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомив командувач СБС Роберт “Мадяр” Бровді.
Читай також: Уряд Німеччини схвалив бюджет-2027 із €11 мільярдною підтримкою України
Гвинтокрили Мі-28 і Мі-17 стояли на злітному майданчику та здійснювали заправку паливом і міжполітний технічний огляд.
Дрони влучили у задню центральну частину моторного відділення, оминаючи лопаті головного гвинта. В результаті нанесеного удару також загинув щонайменше один із спеціалістів обслуговування гвинтокрилів.
Атаку здійснили пілоти зведених екіпажів 429 окремої бригади “Ахіллес” та 43 окремої артилерійської бригади у спільно розробленій операції з ЦСО СБУ “Альфа”.
- Співпраця України та ЄІБ охоплює 8 проєктів на 1,3 млрд євро — Шмигаль
- Свириденко: Україна прискорює відбудову через дерегуляцію у будівельній сфері
- Військові не виходять на зв’язок: у Міноборони пояснили алгоритм дій для родин
- Уряд продовжив термін подачі документів на допомогу ВПО до червня
- Україна та Норвегія запускають виробництво тисяч ударних дронів
- ДССТ відновила понад 20 км доріг у прифронтових регіонах України
- Укрзалізниця запускає у використання перші нові вагони
- У Гостомелі відкрили відбудовану школу за підтримки ЄІБ
- НБУ випустив пам’ятну монету «Чорнобиль. Відродження. Зубр»








