Втрати особового складу окупаційної армії рф від початку 2025 року перевищили 383 тисячі, що дорівнює 32 дивізіям.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Міноборони.
Читай також: Італія оголосила новий, 12-й пакет військової допомоги Україні
Зазначається, що безповоротні та санітарні втрати російської армії у війні проти України в особовому складі, озброєнні та військовій техніці продовжують зростати.
За інформацією Генерального штабу ЗСУ, у листопаді наші воїни «відмінусували» 31 190 окупантів. З початку 2025 року армія рф втратила понад 383 000 солдатів. Умовно це дорівнює чисельності 32 дивізій — тобто близько трьох дивізій щомісяця.
Також ворог зазнав відчутних втрат в озброєнні та техніці. Протягом листопада українські воїни уразили і знищили:
- понад 2 400 одиниць автотранспорту.
- 617 артилерійських систем;
- понад 70 танків;
- 157 бойових броньованих машин;
- Нідерланди надають Україні ще €250 млн за програмою закупівлі зброї PURL
- Зимова підтримка: 14 млн українців вже подали заявки на 1000 грн
- Україна та Норвегія підписали угоду про спільне виробництво українських дронів
- У системі DELTA зареєструвалися понад 200 тисяч користувачів — Шмигаль
- З 1 грудня можна подати заяву на компенсацію втраченого житла на окупованих територіях
- Україна та Нідерланди домовилися про спільне виробництво ударних і розвідувальних БПЛА
- Агентство відновлення отримає додаткові ₴334 млн на ключові інфраструктурні проєкти в регіонах
- Свириденко: Нові об’єкти децентралізованої генерації енергетичну стійкість громад
- ДОТ Міноборони стартує із закупівлями речового майна для військових на 2026 рік
- НБУ презентував нові пам’ятні монети «Ми сильні. Ми разом»








