З початку 2025 року понад 3 тис. жінок отримали безоплатне лікування безпліддя. На це було виділено понад 247 млн грн із держбюджету.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Міністерство фінансів України.
Читай також: Україна синхронізує санкції проти росії з ЄС і країнами G7
Зазначається, що для фінансування цих послуг у межах Програми медичних гарантій Національна служба здоров’я України уклала договори на загальну суму 429 млн гривень.
У 2025 році до програми приєдналися ще 19 медичних закладів. Загалом наразі послуги з лікування безпліддя надають 38 медичних закладів у різних регіонах країни: у Києві, Львові, Дніпрі, Чернівцях, Рівному, Одесі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Харкові, Тернополі, Луцьку й інших містах. Пацієнти можуть звернутися до будь-якого закладу, що має контракт з НСЗУ на надання таких послуг, незалежно від місця проживання.
Перелік закладів, що уклали договори з НСЗУ, із адресами місць надання послуг можна переглянути за посиланням.
«Цього року ми продовжуємо розширювати доступ до безоплатного лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій. І на сьогодні бачимо перші відчутні результати цієї ініціативи: 744 пацієнтки завагітніли. Продовжуємо інвестувати у підтримку родин та створювати можливості для народження дітей. Адже це, безумовно, інвестиція у людський капітал та майбутнє нашої держави», — наголосив заступник Міністра фінансів України Роман Єрмоличев.
- Норвегія виділить Україні 550 млн євро на дрони від вітчизняних і європейських виробників
- Фінансування оборони України зросте на ₴412 млрд у 2025 році
- Уряд виділив понад 700 млн грн на енергопроєкти для громад
- Італія та ПРООН надають Україні 1,5 млн євро на гуманітарне розмінування
- Україна та Данія створять спільне оборонне виробництво
- Велика Британія передасть Україні 350 ракет ППО за кошти з заморожених російських активів
- Фонд держмайна спрямував ₴3,49 млрд на відбудову України
- Держава виплатила понад 493 млн грн компенсацій за «пакунок малюка» з початку 2025
- В Охматдиті стартував капремонт після ракетного удару РФ
- НБУ випустив пам’ятні монети на честь митців Розстріляного відродження








