Понад 2,3 млн українців отримали кешбек на пальне в межах державної програми підтримки. Ініціатива діяла з 20 березня до 31 травня 2026 року.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.
Читай також: РФ за тиждень атакувала Україну понад 2300 дронами, 1560 КАБами та 108 ракетами
За її словами, програму було запроваджено як інструмент фінансової підтримки людей у період найбільшої за останні 50 років світової нафтової кризи.
«Національна програма дозволила українцям економити від 5% до 15% залежно від виду пального», — зазначила Очільниця Уряду.
91% користувачів цієї програми — власники автомобілів економкласу з невеликим об’ємом двигуна.
За час дії програми було відкрито близько 500 тис. нових карток «Національного кешбеку», що сприяло додатковому розвитку державних цифрових сервісів.
Юлія Свириденко наголосила, що накопичені кошти кешбеку можна спрямувати на оплату комунальних послуг, придбання ліків, книжок і продуктів українського виробництва, а також спрямувати на благодійність чи підтримку Сил оборони України.
- ЄС схвалив Україні сьомий транш Ukraine Facility: Київ отримає 2,8 млрд євро
- Швеція схвалила постачання до 36 винищувачів Gripen для України
- Кабмін схвалив новий Митний кодекс за стандартами ЄС
- Франція надасть Україні €71 млн: Рада ратифікувала угоду для відбудови інфраструктури
- Україна збільшує фінансування оборони: уряд направив 10,8 млрд грн на зброю
- Рада підтримала зміни до бюджету-2026: на оборону планують спрямувати ще 1,64 трлн грн
- Україна підтримає нові проєкти “зеленої” енергетики на 1 ГВт
- Кабмін змінив правила працевлаштування людей з інвалідністю: що важливо знати роботодавцям
- Міноборони оголосило “логістичний локдаун” для армії РФ
- Уряд виділив 3 млрд грн на нові модульні котельні до наступної зими








