Уряд ухвалив рішення про спрямування додаткових 220 млн грн на потреби Сил оборони за рахунок невикористаних бюджетних коштів.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомила Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко.
Читай також: Через аномальну спеку в Україні обмежують рух вантажівок
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони. Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП.
Зокрема, з цієї суми:
– 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії;
– 70 млн грн виділять Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
– 50 млн грн передбачено на діяльність Головного управління розвідки.
«Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України», – наголосила Очільниця Уряду.
- Кабмін затвердив Середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій на 2027–2029 роки
- Майже 6,8 тисячі киян отримали компенсації за пошкоджене обстрілами житло
- Юлія Свириденко очолить українську делегацію на URC-2026 у Гданську
- Збитки довкіллю України через війну перевищили 7 трлн грн
- Україномовні аудіогіди з’явилися у п’яти нових країнах Європи — Зеленська
- Сили оборони України з початку року уразили понад 800 тисяч цілей ворога дронами
- На Херсонщині збудували понад 207 км антидронового захисту на ключових маршрутах
- В Успенському соборі Києво-Печерської лаври тривають термінові відновлювальні роботи після російської атаки
- Вже 3000 родин ВПО придбали житло за державною програмою підтримки
- Зеленський підписав зміни до держбюджету-2026: на оборону спрямують додаткові ₴1,56 трлн








