21 вересня у Києві лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин вперше зіграє сольний концерт у супроводі симфонічного оркестру GosOrchestra. В цей вечір на схилах Дніпра, на сцені «Курені Концертні», поєднаються рок та симфонія, сучасні хіти та безсмертна класика минулого століття. Квитки можна придбати на сайті.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє пресслужба артиста.
Читай також: UKRAINE WOW повертається: інтерактивну виставку відкриють на вокзалі Києва
«У кожного з вас є улюблені пісні. І найбільшою ознакою хітовості для мене є те, коли пісня звучить так, ніби її написав я. 21 вересня я заспіваю пісні, які б мені хотілося написати. Таким чином віддати шану і повагу тим авторам, що вплинули на моє становлення як музиканта, вокаліста, виконавця і сонграйтера», — говорить Валерій.
Багатогранний артист, який звик експериментувати та проявляти себе в різних сферах, цим виступом познайомить прихильників з ще однією версією себе. Валерій разом з оркестром готує концертне шоу, яке має на меті стерти межі між академічно-хоровою естрадою, електронною та рок-музикою, органічно поєднав усі ці напрямки.
Над ідеєю сольного симфонічного проєкту музикант думав декілька років, а після виступу з оркестром в рамках фестивалю «Українська пісня» влітку цього року Валерій вирішив втілити задум в життя. Пісні, що пройшли крізь роки, зазвучать по-новому — в симфонічних аранжуванням, з новою силою та глибиною.
Під акомпанемент GosOrchestra Валерій заспіває світову рок-класику, хіти «Другої Ріки» та легендарні композиції про кохання часів відлиги й лагідної українізації, останні в програмі займуть особливе місце:
«Коли формується українська ідентичність — саме час згадати, з чого починалася українська академічна пісня», — додає музикант.
Сольний проєкт не замінює і не припиняє діяльність «Другої Ріки» — гурт продовжує роботу над новим альбомом і готується до великого концерту, який відбудеться у 2026 році в Палаці спорту. Водночас, новий творчий етап, який розпочався для Валерія, дозволить йому реалізовувати ідеї, що давно чекали свого часу.
Медіапартнер концерту — радіо Сільпо.
Днями вийшло інтерв’ю Валерія Харчишина на YouTube-каналі «Аліна Доротюк», в якому артист розповів про майбутній концерт, 30-річчя «Другої Ріки», нову пісню «Залишаю дім», заборону російського контенту, творчість, особисте життя та інше. Подивитися можна за посиланням.





