Великі трансформатори, генератори та габіони для захисту, усе це планує передати Японія для України, в жовтні.
Як інформує Amazing Ukraine, про це повідомляє Слово і Діло.
Читай більше: Кількість користувачів Армія+ досягла 300 тисяч – Міноборони
Як зазначає посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда – «Плануємо вже в жовтні почати надавати генератори, великі трансформатори та інше енергетичне обладнання».
За словами посла, Україна отримає малі генератори для населених пунктів у восьми областях – Харківській, Сумській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Полтавській, Житомирській та Кіровоградській, а також державних енергетичних компаній.
Кунінорі Мацуда додав, що Японія готується постачати турбіни для когенерації та газові когенераційні установки, приділяючи особливу увагу Харкову.
«Але якщо надане обладнання буде знищено, то наші зусилля виявляться марними. Тому ми наразі готуємося надати габіони – захисні конструкції для таких генераторів. Ми їх називаємо ґрунтовою бронею. Постачання розпочнеться у жовтні, а завершиться передача до кінця року», – зазначив Мацуда.
- Україна отримає від Франції 12 САУ Caesar
- Зеленський представить План перемоги на зустрічі “Рамштайн”
- Північна Корея постачає Росії майже 3 мільйони боєприпасів щорічно
- Профільний комітет ВР підтримав законопроєкт про підвищенням податків
- Кабмін затвердив нові строки явки до ТЦК за повісткою
- Швеція виділить Україні 2,4 млн євро для покращення розслідувань злочинів
- До держбюджету України надійшло 1,54 трлн грн з початку року
- 1169 об’єктів культурної спадщини України постраждали від російської агресії
- Нацбанк України у вересні виділив на оборону понад 1,9 мільярда гривень зі спецрахунку
- В Україні почнуть використовувати повістки з QR-кодом для цифрової ідентифікації
- USAID виділить Україні понад мільярд доларів для енергетичної та гуманітарної допомоги
- Понад третина боєприпасів від Чеської ініціативи вже доставлена в Україну
- ПАРЄ одностайно визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом в Україні








