Компанія ДТЕК ВДЕ заявила про часткове відновлення роботи звільненої з окупації Трифонівської сонячної електростанції у Херсонській області.
Як передає Amazing Ukraine, про це пише “ЄП”.
Читай також: МКІП і Київська школа економіки виділяють $1 мільйон на гранти для креативних підприємців
Так, наразі Трифонівська СЕС працює на 15% від своєї встановленої потужності 10 МВт. Також відновлено 48 зі 185 інверторів станції.
Зазначається, що Трифонівська СЕС припинила генерацію після окупації.
“За час окупації і до момента її звільнення Збройними силами України станція потрапляла під російські обстріли, а також зазнала крадіжок сонячних панелей російськими військовими.
Співробітники станції продовжують оцінку пошкоджень, оскільки ще не вся територія була перевірена саперами на наявність мін чи інших вибухонебезпечних речовин”, – йдеться у повідомленні.
У компанії прогнозують, що Трифонівська СЕС вийде на 70% своєї потужності вже навесні
- Естонські рятувальники передали партію техніки для розмінування України
- Реформа містобудування передбачає до 5 років увʼязнення за знищення архітектурної спадщини, – Шуляк
- ООН оцінила збитки для телекомунікацій в Україні через війну на майже $1,8 мільярда
- Байден і Трюдо обговорили подальшу підтримку України
- Зеленський позбавив громадянства Медведчука, Деркача, Кузьміна та Козака
- Вийшла перша серія мультфільму «Пес Патрон» – ВІДЕО
- Через війну в Україні зросла кількість випадків торгівлі людьми — ОБСЄ
- Україна імпортувала 30 млн тонн товарів протягом 2022 року
- У Маріуполі загарбники почали примусову паспортизацію
- У Німеччині «Війну, що змінила Рондо» внесли до списку найкращих книжок 2022 року
- У Києві відкрили виставку до 85-річчя Василя Стуса
- Обов’язкової мобілізації жінок не буде до 2026 року – Міноборони
- Українські щедрівки 2023 – найкраща підбірка
- Для відновлення двох ключових підстанцій на Херсонщині необхідні 270 мільйонів грн








