Заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку Катерина Черногоренко, 12 червня заявила, що незабаром в Україні з’явиться мобільний застосунок для військових “Армія+”.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Еспресо.
Читай також: В Україні запрацював перший спільний цех Укроборонпрому і Rheinmetall
Черногоренко наголосила, що підвищення ефективності процесів у війську вдалося досягти, зокрема, завдяки цифровізації розвитку ЗСУ.
За її словами, цифровізація армії може допомогти Україні досягти технологічної переваги над ворогом 10:1.
“Завдяки застосунку “Резерв+”, яким скористалися понад 1 400 000 громадян, ми побачили, що цифровізація – це вже не тренд, це вимога нашого суспільства. На черзі – запуск застосунку для військових “Армія+”, який спростить бюрократичні процеси у війську”, – оголосила заступниця міністра оборони.
- ВР ухвалила закон про застосування англійської мови в Україні
- ООН візьме участь у Саміті миру у Швейцарії
- “Азову” дозволили використовувати американську зброю
- Італія анонсувала новий пакет допомоги Україні на 140 млн євро
- Ми змусимо росію заплатити за всі злочини, – фон дер Ляєн
- Привітання з Вознесінням Господнім 2024: вірші та картинки
- Частина наданих F-16 планують розташувати не в Україні
- Україна виконала всі умови для початку переговорів щодо вступу до ЄС
- Уряд дозволив бронювати до 100% працівників підприємств енергетики та ОПК
- До кінця 2025 року всі школи України планують підключити до застосунку “Мрія”
- Макрон підтвердив свою участь в саміті миру в Швейцарії
- Понад 14 тисяч військовозобов’язаних за кордоном оновили дані через “Резерв+”
- Укрпошта випустила марку присвячену виступу збірної України на Євро-2024
- З російського полону звільнили 75 українців
- Міноборони повідомило, скільки відсотків людей в “Резерв+” мають статус “у розшуку”








