Україна 5 лютого повернула з російського полону 157 військових і цивільних. Більшість із них перебували в неволі з 2022 року.
Як передає Amazing Ukraine, про це повідомив президент Володимир Зеленський.
Читайте також: Термінали Starlink з «білого списку» вже працюють, а російські — заблоковані
“Повертаємо наших додому – 157 українців. Воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби. Солдати, сержанти та офіцери. І також із захисниками повертаються цивільні. Більшість були в полоні ще з 22-го року”, – зазначив він.

Керівник Офісу президента Кирило Буданов уточнив, що 139 українців звільнені сьогодні перебували в полоні з 2022 року. Серед них – 19 незаконно засуджених захисників, 15 із них – до довічного ув’язнення.
Водночас дому повернулися оборонці Маріуполя.
“Дякую команді Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та всім залученим структурам за професійну й складну роботу. Окрема вдячність партнерам зі Сполучених Штатів Америки та Об’єднаних Арабських Еміратів за важливе посередництво і сприяння”, – додав Буданов.
- Франція надасть Україні 150 генераторів і €71 млн для підтримки енергосектору
- В Україні через війну пошкоджено 1685 пам’яток культурної спадщини та 2483 об’єкти культурної інфраструктури
- Швеція та Данія виділять €246 млн на ППО для України
- Дарницька ТЕЦ у Києві сильно пошкоджена, відновлення займе значний час – Шмигаль
- єВідновлення на Житомирщині: мешканці отримали понад 350 мільйонів компенсації
- У січні 2026 року РФ скинула рекордну кількість КАБів
- Свириденко: Україна посилює і впорядковує управління у сфері надрокористування
- Латвія передасть резервне обладнання для стабілізації теплопостачання Харківщини
- Понад 18 млн українців отримали допомогу в межах програми Зимової підтримки
- Світовий банк виділить $40 млн на відновлення енергосистеми України








