Компанія “Укренерго” пояснила, скільки можуть зберігатися графіки відключень електроенергії в Україні.
Про це інформує Amazing Ukraine.
Читай також: Кабмін затвердив дії для реформування управління в енергетиці
За його словами голови правління НЕК “Укренерго” Віталія Зайченко, захист енергооб’єктів постійно посилюють і зараз вводять додатковий рівень захисту – “2+”, який поєднує будування бетонних загороджувальних споруд і підземні бункери для персоналу і важливого обладнання.
Голова правління НЕК “Укренерго” наголосив, що у компанії не відкидають того, що росіяни намагатимуться розділити систему постачання електроенергії навпіл, заблокувавши її перетоки із заходу на схід країни. Зайченко підкреслив, що “війна триває”, а тому треба готуватися до гіршого сценарію.
“Як і в попередні роки, визначальним залишається фактор російських обстрілів, час та інтенсивність яких передбачити неможливо. Тому зараз маємо ту ситуацію, яка є. Із вимушеним застосуванням заходів обмеження споживання. Якби Росія не поновила масовані атаки, при безумовному забезпеченні електроенергією українських споживачів – ми могли б взимку навіть експортувати електроенергію”, – пояснив він.
Зайченко додав, що його порада надягати светри залишається актуальною.
“Скажемо так: європейці – багато десятиліть так роблять. І це при тому, що в них немає війни. Вони просто економлять енергоресурси. Отже, і нам потрібно це робити. Адже ми перебуваємо явно не в тій ситуації, коли у нас усього в надлишку”, – резюмував голова “Укренерго”.








